FIZJOTERAPEUTA, NOWOŚĆ, Praca we Francji, krótkie kontrakty

IPF Medical

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Fizjoterapeuto! Chcesz wyjechać do Francji na krótki okres czasu? Interesują Cię 3-4 miesięczne kontrakty? Proponujemy Ci absolutną nowość wśród ofert! Krótkie kontrakty w klinikach, szpitalach i ośrodkach opieki średnioterminowej w regionie Île-de-France.

OFERUJEMY:

• Pracę w pełnym wymiarze godzin: 35h tygodniowo.
• Francuską umowę o pracę tymczasową – krótkie 3-4 miesięczne kontrakty.
• Wynagrodzenie w wysokości ok. 2260 € netto/miesiąc za 35-godzinny tydzień pracy.
• Dla chętnych zapewnione zakwaterowanie w wysokości 260€/miesiąc przez cały czas trwania kontraktu.
• Częściowy zwrot kosztów za dojazd do pracy: 50€ miesięcznie.
• Stałe wsparcie po wyjeździe.

Wymagania

• Pozwolenie na wykonywanie zawodu we Francji.
Jeszcze go nie posiadasz? Nie czekaj dłużej, my się wszystkim zajmiemy

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij CV na nasz adres e-mail lub wyślij aplikację online.

Prezentacja firmy

IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Praca dla studenta