Fizjoterapeuta - Klinika - Francja, region: Île-de-France

IPF Medical

61-814 Poznań, małopolskie

Opis stanowiska pracy

  • Klinika opieki średnioterminowej w północnej Francji, region Île-de-France, departament Dolina Oise (nr 95)
  • rehabilitacja pacjentów geriatrycznych, onkologicznych, neurologicznych oraz ze schorzeniami narządu ruchu,
  • fizjoterapeuta planuje terapię, dostosowuje metody rehabilitacyjne i readaptacyjne do potrzeb pacjenta
  • fizjoterapeuta bierze udział w zebraniach (staffy), współpracuje w ramach zespołu interdyscyplinarnego.

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie u francuskiego pracodawcy na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony
  • atrakcyjne wynagrodzenie miesięcznnie ok. 2300€ brutto/miesiąc (ok. 9900 zł brutto),
  • bezpłatny kurs języka francuskiego (program przygotowany specjalnie dla fizjoterapeutów z uwzględnieniem słownictwa medycznego)
  • bezpłatną nostryfikację dyplomu
  • zwrot kosztów dojazdu do 100€
  • • możliwość wynajęcia pokoju (200€/miesiąc) do czasu znalezienia zakwaterowania docelowego
  • możliwość zakupienia posiłków w placówce w cenie 2,5€

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe: licencjat lub mgr fizjoterapii oraz odbyte praktyki zawodowe w wymiarze min. 1470 h,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • samodzielność i odpowiedzialność,
  • empatia w stosunku do pacjenta\

Nie wymagamy:

  • dodatkowych kursów.
  • doświadczenia zawodowego.
  • znajomości języka francuskiego – tego nauczymy Cię sami!

Jeśli się do nas zgłosisz, to zapewnimy Ci:

  • zespół wspierających Cię ludzi,
  • bardzo dobre warunki pracy i zatrudnienia.
  • organizację Twojej podróży do Francji i pokrycie jej kosztów,
  • wsparcie i pomoc na każdym etapie wyjazdu
  • możliwość rozwoju zawodowego – pracę w interdyscyplinarnych, międzynarodowych zespołach
  • pracę w malowniczych zakątkach Francji

Zainteresowała Cię nasza oferta? Nie zwlekaj! Prześlij CV lub wyślij aplikację online na www.ipfmedical.pl

Prezentacja firmy

IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
9 900PLN - 9 905PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Opieka nad osobami starszymi, Praca Praca dla studenta