Fizjoterapeuta Gabinet Korsyka

IPF Medical

61-814 Poznań, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Posiadasz dyplom fizjoterapeuty? Chcesz podjąć pracę za granicą i jesteś gotowy na naukę języka obcego? Zapraszamy do Francji!

Cały proces przygotowujący do wyjazdu bezpłatny dla naszych fizjoterapeutów!

Umowa o pracę podpisywana bezpośrednio z francuskim pracodawcą! Nowe wyzwania i świetne warunki czekają na Ciebie!

IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla francuskich pracodawców z sektora medycznego.

Obecnie prowadzimy rekrutację dla prywatnego gabinetu usytuowanego w północnej części Korsyki.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

FIZJOTERAPEUTA

Miejsce pracy: Francja, Korsyka, departament Górna Korsyka

Opis stanowiska

  • Praca z pacjentami różnych dziedzin: (np. ortopedia, neurologia, geriatria), rehabilitacja pacjentów na siłowni, przy wykorzystaniu specjalistycznego sprzętu lub masaż indywidualny.
  • Gabinet wyposażony w sprzęt najwyższej klasy m.in: laser HIL – High Intensity laser, Super Inductive System, fale uderzeniowe Storz Medical, specjalistyczny sprzęt do presoterapii. Oprócz tego dostępne są także sprzęty do krioterapii: Metrum Cryoflex i Game Ready Oraz ultrasonograf „hand free” i lampa sollux wyposażona w filtry ze szkła-niebieski i czerwony.
  • Praca od poniedziałku do piątku w wymiarze 35 godzin tygodniowo. Urlop w wymiarze 25 dni rocznie.

Oferujemy:

  • Legalne zatrudnienie u francuskiego pracodawcy.
  • Umowę CDI (umowa na czas nieokreślony) z 6 miesięcznym okresem próbnym.
  • Wynagrodzenie w wysokości ok.12150 zł brutto/miesiąc (czyli ok. 2850 euro brutto/miesiąc). Możliwość negocjacji wynagrodzenia podczas przejścia na umowę na czas nieokreślony.
  • Organizację zakwaterowania (przykładowy koszt kawalerki ok. 450-550 euro/miesiąc).
  • Bezpłatny kurs języka francuskiego (on-line lub stacjonarny).
  • Bezpłatną nostryfikację dyplomu i tłumaczenie wszystkich dokumentów.
  • Pokrycie kosztów podróży do kwoty 100 euro.
  • Stałe wsparcie po wyjeździe.

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe: licencjat lub magister fizjoterapii, min. 1470 godzin praktyk odbytych podczas studiów lub doświadczenie zawodowe.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Samodzielność i odpowiedzialność.
  • Życzliwe podejście w kontakcie z pacjentem.

Nie wymagamy:

  • Dodatkowych kursów.
  • Doświadczenia zawodowego.
  • Znajomości języka francuskiego – tego nauczymy Cię sami !

NIE CZEKAJ DŁUŻEJ! NOWE WYZWANIA I FRANCUSCY PRACODAWCY CZEKAJĄ NA CIEBIE!

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij CV.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty? Skontaktuj się z nami:

Prezentacja firmy

IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/01/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
12 150PLN - 12 200PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Opieka nad osobami starszymi