Fizjoterapeuta – Dom Spokojnej Starości-Francja-Prowansja-Alpy-Lazurowe Wyb.

IPF Medical

61-814 Poznań, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Jesteś fizjoterapeutą? Szukasz pracy, w której mógłbyś wykorzystać swój potencjał? Zastanawiasz się nad wyjazdem za granicę, ale nie znasz języka? Jeśli tak, to nasza oferta jest właśnie dla Ciebie! Abyś mógł podjąć pracę we Francji potrzebna jest nostryfikacja Twojego dyplomu i znajomość języka francuskiego. Proces przygotowania do wyjazdu trwa około 6 miesięcy i jest bezpłatny dla kandydatów, którzy wyjeżdżają z nami do Francji na okres 10-ciu miesięcy. Co więcej, nie pobieramy prowizji od późniejszego wynagrodzenia fizjoterapeuty, ponieważ umowa o pracę podpisywana jest bezpośrednio z francuskim pracodawcą!

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko FIZJOTERAPEUTY do Domu Spokojnej Starości

Miejsce pracy: Francja, region Prowansja-Alpy-Lazurowe Wybrzeże, departament Delta Rodanu (nr 13)

Opis stanowiska pracy:

  • Praca wykonywana jest w gabinetach zlokalizowanych na terenie domu opieki dla seniorów. Fizjoterapeuta  korzysta z samochodu służbowego i dojeżdża do dwóch ośrodków mieszczących się w niedalekiej odległości od siebie (paliwo, ubezpieczenie, bramki na autostradzie opłaca pracodawca).
  • Fizjoterapeuta pracuje z pacjentami w ich pokojach oraz w sali do rehabilitacji wyposażonej w dwa rowery, bieżnię, drabinkę, łóżko do masażu i poręcze do reedukacji chodu.
  • Do zadań fizjoterapeuty należy głównie pionizacja i nauka chodu i/lub mobilizacja pasywno-aktywna kończyn górnych i dolnych.
  • Praca 35 godzin tygodniowo od poniedziałku do piątku. Co druga sobota jest pracująca.

Oferujemy:

  • Francuską umowę CDI (umowa na czas nieokreślony).
  • Wynagrodzenie w wysokości 2598 € brutto/miesiąc czyli ok. 11560 zł brutto/ miesiąc.
  • Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę przez pierwszy miesiąc pobytu (bezpłatne), następnie pomoc Ipf medical w organizacji mieszkania (koszt wynajęcia kawalerki to ok. 650 €/miesiąc)
  • Bezpłatny kurs języka francuskiego (on-line lub stacjonarny).
  • Bezpłatną nostryfikację dyplomu i tłumaczenie wszystkich potrzebnych dokumentów.
  • Pokrycie kosztów podróży do Francji.
  • Stałe wsparcie po wyjeździe.

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe: licencjat lub magister fizjoterapii, min. 1470 godzin praktyk odbytych podczas studiów lub doświadczenie zawodowe.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Samodzielność i odpowiedzialność.
  • Życzliwe podejście w kontakcie z pacjentem.

Nie wymagamy:

  • Dodatkowych kursów.
  • Doświadczenia zawodowego.
  • Znajomości języka francuskiego – tego nauczymy Cię sami!

Jesteśmy agencją zatrudnienia wpisana do rejestru pod numerem: 21684. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat ofert pracy we Francji, skontaktuj się z nami.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij CV – prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF Medical z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia.

Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Medical mogła przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości oraz kontaktować się ze mną w sprawie ciekawych ofert pracy za granicą ”.

Prezentacja firmy

IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/04/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
11 500PLN - 11 560PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Opieka nad osobami starszymi