Fizjoterapeuta – Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej – Francja.

IPF Medical

61-814 Poznań, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Jesteś fizjoterapeutą? Szukasz pracy, w której mógłbyś wykorzystać swój potencjał? Zastanawiasz się nad wyjazdem za granicę, ale nie znasz języka? Jeśli tak, to nasza oferta jest właśnie dla Ciebie!

Abyś mógł podjąć pracę we Francji potrzebna jest nostryfikacja Twojego dyplomu i znajomość języka francuskiego. Proces przygotowania do wyjazdu trwa około 6 miesięcy i jest bezpłatny dla kandydatów, którzy wyjeżdżają z nami do Francji na okres 10-ciu miesięcy. Co więcej, nie pobieramy prowizji od późniejszego wynagrodzenia fizjoterapeuty, ponieważ umowa o pracę podpisywana jest bezpośrednio z francuskim pracodawcą!

Obecnie prowadzimy rekrutację dla centrum rehabilitacyjnego usytuowanego we wschodnim regionie Francji. Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Fizjoterapeuta

Miejsce pracy: Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej: region: Bourgogne -Franche Comté, departament Górna Saona (nr 70)

Opis stanowiska:

  • Praca w ośrodku dysponującym 60 łóżkami i 15 miejscami na pobyt dzienny, mieszczącym się na terenie prywatnego centrum rehabilitacji funkcjonalnej. Centrum tworzą wielospecjalistyczne oddziały z szerokim zapleczem technicznym i wyposażeniem do balneoterapii.
  • W zakres obowiązków fizjoterapeuty wchodzi rehabilitacja i readaptacja pacjentów z dysfunkcjami narządu ruchu (po zabiegach chirurgicznych, amputacjach) oraz ze schorzeniami neurologicznymi (udary, choroba Parkinsona, stwardnienie rozsiane). Do jego zadań należy również wykonywanie bilansów pacjenta, układanie planu terapii, a także współpraca z lekarzami i rodzinami pacjentów.
  • Fizjoterapeuta funkcjonuje w zespole interdyscyplinarnym złożonym z 11 fizjoterapeutów, 5 ergoterapeutów, 4 lekarzy, psychologa, logopedy, opiekuna medycznego i 2 specjalistów APA (wychowania fizycznego adaptowanego).

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie u francuskiego pracodawcy na umowę o pracę.
  • Umowa na czas określony (CDD). Praca na pełen etat.
  • Pracę 5 dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku (36 godzin w tygodniu), 25 dni urlopu w ciągu roku + 1 dzień wolny do odbioru co dwa miesiące (tzw godziny RTT).
  • Wynagrodzenie: 2500€ brutto/miesiąc (czyli ok. 11 190 zł brutto/ miesięcznie ) + premia za staż pracy.
  • Bezpłatne zakwaterowanie zapewnione przez 2 miesiące, po tym okresie możliwe pozostanie w dotychczasowym lokum (w zależności od dostępności) lub pomoc Ipf medical w organizacji mieszkania (koszt wynajęcia kawalerki ok. 400-500€/miesiąc).
  • Bezpłatną nostryfikację dyplomu i tłumaczenie wszystkich potrzebnych dokumentów.
  • Placówka zwraca koszty podróży do Francji do kwoty 250€.

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe: licencjat lub magister fizjoterapii, min. 1470 godzin praktyk odbytych podczas studiów lub doświadczenie zawodowe.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Samodzielność i odpowiedzialność.
  • Życzliwe podejście w kontakcie z pacjentem.

Nie wymagamy:

  • Dodatkowych kursów.
  • Doświadczenia zawodowego.
  • Znajomości języka francuskiego – tego nauczymy Cię sami!

NIE CZEKAJ DŁUŻEJ! NOWE WYZWANIA I FRANCUSCY PRACODAWCY CZEKAJĄ NA CIEBIE!

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij CV na nasz adres e-mail.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF Medical z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia.
Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Medical mogła przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości oraz kontaktować się ze mną w sprawie ciekawych ofert pracy za granicą ”.

Jeśli zainteresowała Cię wybrana oferta prosimy o kliknięcie przycisku Aplikuj!

Prezentacja firmy

IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/02/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
11 100PLN - 11 125PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
dodatkowo premia 10%
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Opieka nad osobami starszymi