Firma zatrudni ogrodnika - brygadzistę

P.P.H.U. Andar

Zabierzów, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma zatrudni wykwalifikowanego ogrodnika - brygadzistę z dużym doświadczeniem zawodowym do obsługi terenów zewnętrznych wokół biurowców.

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:
• Dbanie o pielęgnację terenów zielonych oraz wykonywanie prac porządkowych wokół biurowców
• Koszenie trawników
• Przesadzanie, podlewanie, nawożenie, cięcie krzewów i żywopłotów, odchwaszczanie, opryski

Praca w Zabierzowie k. Krakowa w godzinach 7.00-15.30

Wymagania

Oczekiwania wobec kandydatów:
Wymagania:
• Prawo jazdy B, mile widziane C
• Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
• Wiedza na temat pielęgnacji i uprawy roślin
• Umiejętność obsługi narzędzi ogrodniczych
• Sumienność, dokładność, odpowiedzialność
• Kreatywność oraz pracowitość
• Sprawność fizyczna i gotowość do pracy fizycznej

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą wykonującą m.in:<br/><br/>1. Projekty i realizacje... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Rolnictwo