Firma PHARMANTA POLAND poszukuje osoby na stanowisko: Asystentka Zarządu/Recepcjonistka

Pharmanta Poland Sp. z o.o.

WARSZAWA, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Oferujemy :
- atrakcyjną pracę w sektorze ''healthcare'
- adekwatne wynagrodzenie
- stały rozwój w sektorze działalności firmy

Wymagania

Od kandydatek na ww. stanowisko oczekujemy:

- Wykształcenia wyższego

- Komunikatywnej znajomości jęz. angielskiego (znajomość

innych języków będzie atutem)

- Bardzo dobrej znajomość obsługi komputera i Microsoft Office

- Umiejętności obsługi urządzeń biurowych (fax, ksero,skaner)

- Wysokiej kultury osobistej

- Doskonałej organizacji pracy, samodzielności i zaangażowania

- Swobody w nawiązywaniu i utrzymywaniu pozytywnych relacji interpersonalnych

- Dyspozycyjności

Dodatkowo istnieje możliwość ''przyuczenia”.

Osoby zainteresowane powyższym ogłoszeniem prosimy o przesłanie aplikacji poprzez formularz lub na adres rekrutacje(małpa)eec-marketing.com

Uwaga: Uprzejmie informujemy, iż po wstępnej akceptacji kandydatury w trybie rozmowy rekrutacyjnej, przewidziany jest okres próbny (max 2 tygodnie) w formie bezpłatnego stażu.

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. Nr 133, poz. 883)

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane zgłoszenia.

Prezentacja firmy

Pharmanta Poland to dynamicznie rozwijająca się firmą badawcza i ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/06/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa