Firma marketingowa - gwarantujemy atmosferę, kasę i świetną zabawę :)!

Klient infoPraca.pl

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

U nas odnajdą się przede wszystkim ludzie z osobowością – ona
jest dla nas priorytetem! Z przyjemnością uczymy nowe osoby wszystkiego, co pomoże im w efektywnym działaniu. Zapewniamy opiekę eksperta, który pomoże Ci opanować sztukę marketingu, rozmów z klientem czy autoprezentacji. Oferujemy pakiet szkoleń, a najlepszym dajemy możliwość zagranicznych wyjazdów i więcej :)!

Co obecnie robimy?
- rozpoczynamy pracę na nowym projektem oraz tworzymy świeżutką kampanie marketingową,
- skupiamy się na obsłudze klienta indywidualnego,
- pracujemy od poniedziałku do piątku, a w weekendy zbieramy siły :)

Gwarantujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie + bonusy,
- pakiet profesjonalnych szkoleń,
- przejrzystą ścieżkę rozwoju w prestiżowej Firmie,
- współpracę w młodym, dynamicznym zespole,
- niesamowicie przyjazną atmosferę panującą w Firmie ;).

Oczekujemy:
- zaangażowania i chęci nauki ;)
- dbania o wizerunek Firmy,
- dobrej organizacji czasu pracy,
- umiejętność pracy w zespole jak i indywidualnie,

Zastanawiasz się ? Nie czekaj APLIKUJ, może to Ty dołączysz do naszego zespołu!

Prezentacja firmy

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta