firma kurierska, magazyn 16,48 brutto 2-7 wt-sb, Targówek

Randstad Polska Sp. z o.o.

Warszawa - Targówek , Matuszewska, mazowieckie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy z branży logistycznej, jak i również znanej marce, poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: 39028
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Warszawa - Targówek , Matuszewska

Zakres obowiązków:
  • załadunek oraz rozładunek przesyłek na samochody
  • sortowanie przesyłek mniejszych i wiekszych
  • wykonywanie prac zleconych przez przełożonego

Oczekiwania:
  • sumienne wykonywanie powierzonych obowiązków
  • silna motywacja do pracy
  • zaangażowanie
  • dyspozycyjnośc do podjęcia pracy w godzinach nocnych

Oferta:
  • ATRAKCYJNE wynagrodzenie 16,49 zł brutto/h
  • praca w godzinach nocnych od 2.00-7.00 od wtorku do soboty
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • praca do początku września
  • świetna atmosfera pracy

mile widziani uczniowie oraz studenci :)

interesuje Cię oferta? wystarczy, że wyślesz SMSa lub puścisz sygnał a na pewno skontaktujemy się z Tobą.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)