FINANCIAL AND OPERATIONAL ANALYST

Norma Polska Sp. z o.o.

42-436 Pilica, śląskie

Opis stanowiska pracy

•uczestniczenie w przygotowywaniu rocznego budżetu, forecastu oraz kontrola ich realizacji i analiza odchyleń
•analizowanie rentowności według produktów / grup produktowych
•kontrola kosztów ponoszonych w poszczególnych centrach kosztowych oraz ich odchyleń w stosunku do budżetu / planu
•wykonywanie analiz procesów produkcyjnych w celu właściwej alokacji kosztów oraz mierzenia efektywności procesów bezpośredniej produkcji
•sporządzanie finansowej części raportów operacyjnych (KPI)
•wykonywanie kalkulacji na potrzeby działu księgowości: wyliczenia rezerw i odpisów aktualizacyjnych
•sporządzanie analiz i raportów finansowych na wewnętrzne potrzeby firmy: dla kierownictwa lub dla innych działów
•zapewnienie pełnej spójności przedstawianych danych finansowych z prowadzoną przez grupę polityką rachunkowości

Wymagania

Wykształcenie wyższe ekonomiczne / techniczne
•Dobra znajomość j.angielskiego w zakresie słownictwa z obszaru finansów i księgowości
•Bardzo dobra znajomość programu excel (warunek konieczny)
•Min 1 rok doświadczenia pracy w finansach, preferowane doświadczenie wyniesione z firmy produkcyjnej
•Wysokie zdolności analityczne
•Samodzielność i innowacyjność
•komunikatywność konieczna do efektywnej współpracy z wieloma działami firmy
•Doświadczenie z pracą systemu klasy ERP będzie mocnym atutem

Prezentacja firmy

NORMA POLSKA jest częścią Norma Group – wiodącego producenta plastikowy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Finanse