Michael Page Michael Page

Finance Manager

Dla naszego klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy z sektora e-commerce, lidera na swoim rynku w Polsce z rosnącą pozycją na rynkach zagranicznych, poszukujemy zmotywowanych i dynamicznych kandydatów na stanowisko Finance Managera do centrali w Zielonej Górze. Osoba na tym stanowisku ma na celu usprawnienie dostarczania informacji zarządczej do CEO, a także wsparcie zarządu w ustalaniu i realizacji strategii dalszego rozwoju firmy.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest jeden z liderów swojego sektora w dziedzinie e-commerce, notujący imponujące wzrosty we wszystkich wskaźnikach co roku. Firma rozpoczęła już ekspansję zagraniczną.

Opis stanowiska

  • Udział w tworzeniu strategii finansowej i zarządczej Spółki
  • Tworzenie okresowych raportów zarządczych oraz prognozowanie wyników
  • Wdrożenie i usprawnianie narzędzi controllingowych
  • Przygotowanie rocznego budżetu Spółki we współpracy z zespołem oraz Zarządem
  • Udział w forecastowaniu oraz analizie odchyleń od ustalonych budżetów
  • Kontrola kosztów operacyjnych
  • Wsparcie przy opiniowaniu oraz kalkulacji rentowności nowych projektów
  • Praca nad optymalizacją kosztów w poszczególnych obszarach działalności Spółki
  • Zarządzanie podległym zespołem

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe w obszarze finansów, ekonomii, księgowości lub pochodnych; mile widziane dodatkowe certyfikaty i dyplomy z obszaru rachunkowości zarządczej, zarządzania biznesem lub ACCA/CIMA
  • Minimum 5-letnie doświadczenie na samodzielnych stanowiskach w obszarze finansów przedsiębiorstw, mile widziane doświadczenie w zarządzaniu działem finansowym; dużym atutem będzie doświadczenie w audycie finansowym w fimie tzw. BIG 4
  • Dużym atutem będzie doświadczenie w branży handlu detalicznego, idealnie z elementem e-commerce; bardzo atrakcyjne będzie również doświadczenie o zasięgu międzynarodowym (znajomość więcej niż jednego rynku)
  • Samodzielność i operacyjne podejście do powierzonego zakresu obowiązków - świetna znajomość narzędzi typu MS Excel i pochodnych
  • Doskonałe zdolności komunikacyjne, dynamika działania, otwartość na pomysły i sugestie innych
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do zgromadzonego doświadczenia i posiadanych kompetencji
  • Kluczowe stanowisko w strukturach bardzo prężnie rozwijającej się firmy w przyszłościowym sektorze
  • Bardzo dobra atmosfera pracy
  • Możliwość rozwoju kariery w ramach organizacji
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Zielona Góra
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page