Farmaceuta

Socpol

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Socpol (cert.5499) poszukuje kandydatów do pracy w Niemczech na stanowisko:

Farmaceuta

Proponowane miejsca pracy:

21493 Schwarzenbek, 30 km von Hamburg (Schleswig-Holstein)

78234 Engen, in der Nähe Bodensee (Baden-Württemberg)

23966 Wismar an der Ostsee (Mecklenburg-Vorpommern)

21614 Buxtehude , am Rande Hamburg (Niedersachsen)

36103 Fliedern in der Nähe Fulda (Hessen)

03149 Forst in der Nähe von Frankfurt(Oder) (Brandenburg) ?

26506 Norden, Ostfriesland an der Nordsee (Niedersachen)

26382 Wilhelmshaven Nähe der holländischen Grenze (Niedersachsen)

97618 Unsleben, nördliches Unterfranken (Bayern)

14712 Rathenow bei Berlin (Brandenburg)

64711 Erbach im Odenwald (Hessen)

Emden, nahe der holländischen Grenze (Niedersachsen)

Cloppenburg, nahe der holländischen Grenze (Niedersachsen)

Wassenberg bei Köln (Nordrhein-Westfalen)

Rosbach bei Frankfurt am Main (Hessen)

58710 Menden bei Dortmund (NRW)

Remseck, zwischen Heilbronn und Stuttgart (BW) Hertner

Oferujemy:

- wynagrodzenie: minimum 3300 euro brutto miesięcznie,

- pomoc w organizacji zakwaterowania i innych sprawach formalnych,

- umowa o pracę na czas nieokreślony na warunkach niemieckich,

Przed zawarciem umowy:

- bezpośrednie spotkanie z pracodawca i personelem w przyszłym miejscu pracy,

- dokładne zapoznanie się z warunkami pracy i warunkami socjalnymi,

- omówienie szczegółów dot. rozwoju zawodowego i wsparcia pracodawcy.

Wymagania

- wykształcenie : magister farmacji,

- znajomość języka niemieckiego na poziomie min. B2 (certyfikat wymagany),

- ukończony staż.

 Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV w j niemieckim

Prosimy o ujęcie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Pracodawcę w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. z 2002 nr 101 poz. 926 ze. zm.)

Prezentacja firmy

JESTEŚMY AGENCJA POŚREDNICTWA PRACY. DN. 16.02. 2009r., UZYSKALIŚMY CERT... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
17
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
3 300PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia, Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie