Opis stanowiska pracy

Rozwijająca się firma handlowa – dystrybutor komponentów do produkcji obuwniczej i kaletniczej zatrudni osobę na stanowisko: FAKTURZYSTA/STKA PRACOWNIK MAGAZYNU

MIEJSCE PRACY ŚWIDNIK K / LIMANOWEJ, MAŁOPOLSKA

Zadania:

• przyjmowanie faktur, wystawianie faktur

• dbałość o zapewnienie odpowiedniego obiegu dokumentacji

• ścisła współpraca z działem kontroli należności, ds. sprzedaży, spedycji

• przygotowanie dokumentów do wysyłki

• archiwizacja dokumentów

• inwentaryzacja

Wymagania

Od Kandydatów wymagamy:

• doświadczenia przy wystawianiu faktur

Oferujemy:

• wdrożenie

• jednozmianowy system pracy, od poniedziałku do piątku

• pracę na pełen etat,

MILE WIDZIANA OSOBA Z GRUPĄ INWALIDZKĄ .

Informujemy, iż będziemy się kontaktować tylko z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Rozwijająca się firma handlowa, importer i dystrybutor artykułów do prod... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie