F5 Network Products Optimization Specialist

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Grafton Recruitment  Polska Sp. z o.o.

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.
Agencja zatrudnienia (nr licencji 812)

Miejsce pracy: Warszawa
OBOWIAZKI
Moim Klientem jest amerykańska organizacja specjalizująca się w produktach z obszaru sieci i bezpieczeństwa IT pomagająca swoim klientom rozwijać sieci, centra danych i rozwiązania chmurowe, która niedawno otworzyła swoje Technical Center w Warszawie.

Poszukuję osoby na stanowisko F5 Network Products Optimization Specialist

Główne obowiązki:
  • tworzenie oraz rozwijanie funkcjonalnych planów testowych,
  • rozwijanie oraz optymizacja narzędzi oraz metodologii testowych,
  • ocena wyników pod kątem ryzyka,
  • współpraca z zespołem programistów w celu usuwania wykrytych wad i defektów.

WYMAGANIA
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • praktyczna wiedza z obszaru Linux oraz Unix
  • szeroka wiedza z zakresu TCP/IP, http, https, ssl oraz modelu OSI,
  • doświadczenie w środowisku wirtualnym (Vmware, Hyper-V, Xen),
  • znajomość jednego z produktów VDI (Microsoft Remote Desktop Services and Gateway, Citrix XenApp lub XENDesktop, Vmware Horizon View),
  • znajomość języka angielskiego - warunek konieczny,
  • umiejętność pracy w rozproszonym zespole.

KORZYŚCI
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Umowa o pracę na czas nieokreślony po 3 miesięcznym okresie próbnym,
  • Abonament medyczny Medicover opłacany przez Pracodawcę,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Comiesięczna premia do wykorzystania na dowolne cele rekreacyjne,
  • Miesięczne szkolenia produktowe w USA,
  • Praca o globalnym charakterze w dynamicznym i przyjaznym środowisku.

Numer referencyjny: 2-10-37893/IP
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.