Opis stanowiska pracy

JobMe S.A. to firma powstała z pasji do branży HR oraz z chęci wniesienia na polski rynek rekrutacyjny nowych wartości i innowacji. Skutecznie dbamy o potrzeby naszych Kandydatów i Klientów kreując nowoczesne rozwiązania w obszarze HR, podnoszące efektywność prowadzonych projektów rekrutacyjnych. Z powodzeniem realizujemy ogólnopolskie projekty rekrutacji stałych oraz projekty doradcze i konsultingowe. Poznajmy się! JobMe!

Numer wpisu do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia: 14680

Naszym Klientem jest czołowy producent farb i lakierów w Polsce. Firma z wieloletnią tradycją na rynku. Organizacja prężnie rozwijająca się i nowoczesna.

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Export Specialist

Poszukiwana osoba będzie odpowiedzialna za:

opracowanie i realizację strategii oraz planów sprzedażowych dla podległych rynków eksportowych,
samodzielne prowadzenie negocjacji handlowych z Klientami,
budowanie oraz rozwijanie trwałych relacji z Klientami,
realizowanie, monitorowanie i raportowanie wyników sprzedaży,
nadzór nad realizacją budżetu,
opracowanie i wdrożenie narzędzi marketingowych wspomagających sprzedaż na podległych rynkach,
definiowanie i opracowanie nowych produktów, planowanie i nadzorowanie kampanii promocyjnych,
ścisła współpraca z Działem Obsługi Klienta oraz pozostałymi działami w firmie

Klient oferuje:

zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
pracę w organizacji o jasno zdefiniowanym systemie wartości,
możliwość realizacji ambitnych projektów, mających wpływ na budowanie pozycji biznesowej organizacji,
perspektywy rozwoju zawodowego,
atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i osiąganych wyników,
bogaty pakiet socjalny,
komfortowe przestrzenie biurowe oraz pyszną kawę z ekspresu - bez ograniczeń

Wymagania

Wymagania:

wykształcenie wyższe (kierunki: zarządzanie, marketing, ekonomia, handel międzynarodowy),
min. 3-letnie doświadczenie w sprzedaży eksportowej (mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej) i zarządzaniu sprzedażą na podległych rynkach,
znajomość języka angielskiego i niemieckiego lub francuskiego na poziomie komunikatywnym,
doświadczenie w przygotowywaniu i wdrażaniu programów współpracy i rozwoju partnerów handlowych w strukturze sprzedaży wielokanałowej,
myślenie strategiczne, odpowiedzialność, komunikatywność, systematyczność,
umiejętności sprzedaży doradczej,
dyspozycyjność i mobilność, gotowość do odbywania częstych zagranicznych podróży

Prezentacja firmy

JobMe to firma powstała z pasji do branży HR oraz z chęci wniesienia na ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi