Opis stanowiska pracy

Firma Foodcare jest jednym z liderów w branży spożywczej na polskim rynku.

W związku z ciągłym rozwojem naszej firmy w Polsce i zagranicą poszukujemy ambitnych osób chętnych do rozpoczęcia z nami współpracy.

Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Export Manager

Miejsce pracy: Zabierzów k/Krakowa

Obowiązki:

  • Rozwój sprzedaży na podległym obszarze oraz poszukiwanie nowych klientów
  • Kontakt ze stałymi Klientami firmy,
  • Wprowadzanie nowych produktów na rynek,
  • Przygotowywanie ofert handlowych, negocjowanie umów i ustalanie warunków współpracy,
  • Ustalanie polityki cenowej na podległym obszarze,
  • Koordynowanie procesów związanych z eksportem produkowanych wyrobów, kompleksowa obsługa klienta zagranicznego,
  • Analiza podległych rynków oraz panujących trendów, cen, asortymentu.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie z branży FMCG
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość drugiego j. obcego będzie dodatkowym atutem
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne oraz negocjacyjne,
  • Dyspozycyjność- gotowość do podróży służbowych,
  • Czynne Prawo Jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • prace w młodym zespole
  • atrakcyjny system wynagradzania
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

W aplikacji prosimy o zawarcie poniższej klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r (Dz. U. Nr 133, poz. 883)”.

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prezentacja firmy

Jesteśmy jednym z liderów w swojej branży na polskim rynku.<br/><... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie