Opis stanowiska pracy

• Wyznaczanie i monitoring realizacji celów sprzedażowych

• Współtworzenie strategii rozwoju sprzedaży eksportowej

• Aktywne pozyskiwanie nowych klientów i rynków

• Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych

• Negocjowanie warunków współpracy

• Kompleksowa obsługa oraz koordynacja procesów eksportu

• Monitorowanie rynku oraz aktywności konkurencji

• Udział w targach branżowych

• Przygotowywanie ofert handlowych, analiz i raportów

• Kształtowanie i promowanie wizerunku firmy

Nasze oczekiwania:

• Doświadczenia w sprzedaży eksportowej

• Znajomości przynajmniej jednego poniższych języków na poziomie bardzo dobrym:

• język angielski

• język rosyjski

• język niemiecki

• język hiszpański

• język litewski

• Doświadczenia z zakresu zarządzania zespołem

• Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji

• Nastawienie na realizację wyników sprzedażowych

• Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielności i inicjatywa a działaniu

• Kreatywność

• Wysokie kompetencje interpersonalne

• Wykształcenie wyższe

• Mile widziana: znajomość branży FMCG

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie i system motywacyjny uzależniony od wyników pracy

• Interesującą i odpowiedzialną pracę w środowisku międzynarodowym

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• Niezbędne narzędzia pracy

• Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

• Możliwość wyjazdów zagranicznych

Prezentacja firmy

Grupa Brand Distribution jest międzynarodową firmą handlową z dwu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Sprzedaż - Account Management