Opis stanowiska pracy

PCC Consumer Products Czechowice S.A. jest spółką należącą do międzynarodowej grupy PCC SE z siedzibą w Duisburgu (Niemcy), zatrudniającej blisko 3 tys. pracowników w 39 lokalizacjach w 17 krajach.

W związku z rozwojem naszej Spółki poszukujemy osoby na stanowisko:

Export Manager

Poszukujemy osoby, która dzięki swojemu doświadczeniu pomoże nam w:

  • Rozwinięciu współpracy i rozbudowaniu rynku sprzedaży produktów na rynkach zagranicznych
  • Nawiązywaniu kontaktów i zbudowaniu dobrych relacji z zagranicznymi partnerami handlowymi
  • Realizacji planów sprzedażowych Spółki
  • Negocjowaniu kluczowych kontraktów
  • Kreowaniu kierunków rozwoju produktów
  • Kreowaniu działań marketingowych

Pracę na stanowisku menedżerowi ułatwi:

  • Doświadczenie w pracy w działach eksportu na rynki zagraniczne (mile widziane w sektorze FMCG)
  • Doświadczenie w pracy z zachodnimi sieciami handlowymi- mile widziane
  • Umiejętność samodzielnych negocjacji i podejmowania decyzji
  • Myślenie kreatywne i strategiczne
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość języka niemieckiego (będzie dodatkowym atutem)
  • Czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Dużą samodzielność w działaniu w sektorze B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w międzynarodowej grupie firm

Zapraszamy osoby zainteresowane do przesłania CV za pośrednictwem opcji „Aplikuj teraz”.

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2015. poz. 2135 z późn. zm.) informujemy, iż administratorem danych osobowych przekazanych przez Panią/Pana dobrowolnie w celu przeprowadzenia rekrutacji w zakresie podanym w dokumentach aplikacyjnych jest PCC Consumer Products Czechowice S.A. z siedzibą w Czechowicach-Dziedzicach (43-502), przy ulicy Łukasiewicza 5. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Produkujemy zapałki od 1921 roku. Nasze wyroby są doskonale znane... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Top management, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Marketing / PR / Social Media