Dla naszego Klienta, globalnego producenta rozwiązań dla przemysłu, poszukujemy osób na stanowisko:

export director

Nr ref.: 40240
Praca stała
Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • budowanie i realizacja strategii rozwoju firmy
  • key Account Management, pozyskiwanie nowych zleceń
  • nadzór nad działalnością oddziałów za granicą kraju
  • nadzorowanie procesów oferowania, budżetowania oraz rozliczania kontraktów
  • negocjowanie warunków umów i projektów
  • monitorowanie i analiza rynku
  • reprezentowanie firmy w kontaktach z klientami zagranicznymi
  • odpowiedzialność za jakość i terminowość oferowanych usług

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne
  • minimum 5 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
  • znajomość rynków zagranicznych ( Benelux, Francja, Niemcy)
  • znajomość branży budownictwa przemysłowego
  • znajomość języka angielskiego i niemieckiego w stopniu biegłym
  • znajomość pakietu MC Office
  • umiejętności komunikacyjne i interpersonalne na wysokim poziomie
  • determinacja w osiągnięciu celów
  • gotowość do częstych podróży służbowych ( 70 - 90 % czasu)

Oferta:
  • możliwość budowania strategii firmy będącej wiodącym producentem rozwiązań dla przemysłu
  • prace w międzynarodowym środowisku
  • umowę o pracę
  • niezbędne narzędzia pracy

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)