excel expert, analityk e-commerce

Randstad Polska Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Randstad Technologies specjalizuje się w rekrutacjach z obszaru informatyki oraz z pogranicza informatyki i biznesu. Koncentrujemy się na poszukiwaniu wysokiej klasy specjalistów na poziomie wszystkich szczebli organizacyjnych.

Jeśli jesteś mózgiem analitycznym, Excel nie jest Ci straszny i chcesz pracować w jednym z największych gigantów e-commerce na świecie! APLIKUJ

Nr ref.: 42236
Praca stała
Lokalizacja: Gdańsk

Zakres obowiązków:
  • Generowanie i rozpowszechnianie bieżących raportów i analiz dot. prokutków firmy, ich cen oraz zachowań konsumenckich.
  • Zarządzanie narzędziami do poprawy wyników wyszukiwania w oparciu o dane od kupców. (Excel i Access)
  • Przeprowadzenie analizy trendów w celu zidentyfikowania luk wydajności, proponowanie rozwiązań i  realizacja działan naprawczych.
  • Praca z różnymi podmiotami w celu wspierania inicjatyw cross-channel (organizacja e-commerce, UX, Online Merchandising, SEO, Digital Marketing, etc.)
  • Praca na dokumentach w języku angielskim

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe (licencjackie lub magisterskie)
  • 1 - 3 lata doświadczenia na stanowisku analityczym (w pracy na Excel, Access)
  • Zaawansowana znajomość programu Excel (m.in.tabele przestawne, makra,vlookup´y)
  • Mile widziana umiejetności tworzenia rozwiązań w VBA, które pozwolą na skonfigurowanie i dopasowanie Excela do indywidualnych potrzeb i oczekiwań
  • Znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów

Oferta:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pierwsza umowana na 1 rok)
  • praca w międzynarodowym środowisku oraz bycie częścią nowego zespołu
  • prywatna opieka medyczna
  • karta multisport
  • ubezpieczenie na życie

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)