ERP Specialist

HRK S.A.

Słupsk, pomorskie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy produkcyjnej z obszaru FMCG, lidera w swojej branży poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:

ERP SpecialistMiejsce pracy: Słupsk

Zadania:

  • udział w projektach integracji systemów ERP (Comarch ERP Altum, Comarch ERP XL),
  • tworzenie raportów (Cristal Reports/Reporting Services,MSSQL),
  • konsultacje dotyczące obsługi modułów logistycznych oraz finansowo-księgowych.
  • wsparcie użytkowników kluczowych w bieżącej obsłudze systemu ERP.

Wymagania:

  • min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie wyższe techniczne lub techniczno-ekonomiczne
  • znajomość języka SQL (T-SQL),
  • znajomość Crystal Reports,
  • znajomość systemów Comarch CDN XL, Comarch Altum,
  • znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego pozwalająca na komunikację

Klient oferuje zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dynamicznym środowisku zawodowym z możliwością rozwoju i doskonalenia kwalifikacji.

Zainteresowane osoby prosimy o składanie swoich aplikacji za pośrednictwem poniższej zakładki:

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.