ERP Project Manager

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Warszawa Michael Page Na czas nieokreślony

Idealny kandydat ma doświadczenie jako Project manager oraz Key User systemów klasy ERP i posiada doświadczenie w zarządzaniu projektami. Pierwszym wyzwaniem tej osoby będzie dostosowanie funkcjonalności systemu dla potrzeb finansów i księgowości, a następnie sprzedaży i marketingu.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży produkcyjnej, z siedzibą w Błoniu, poszukujemy ERP Project Managera, który m.in. wesprze implementację systemu ERP w Polsce.

Opis stanowiska

  • Zarządzanie projektami realizowanymi przez organizację
  • Zarządzanie budżetem, ryzykiem i harmonogramem prowadzonych projektów
  • Pełnienie funkcji Key Usera systemu ERP odpowiedzialnego za wdrażanie zmian i migrację procesów biznesowych w Polsce
  • Współpraca z dostawcami w ramach realizowanych projektów
  • Współpraca z działem IT, audytu, finansów oraz resztą biznesu w centrali firmy we Francji
  • Pierwszym wyzwaniem będzie wsparcie działu księgowości w migracji z systemu Symfonia
  • Współpraca przy tworzeniu nowych procedur przy współpracy z działem audytu we Francji oraz biznesem w Polsce
  • Wspieranie i rozwój możliwości raportowych i funkcjonalności systemu (finanse, obsługa Klienta)
  • Zarządzanie szeregiem dodatkowych korporacyjnych projektów w zakresie wsparcia biznesu / raportowania / produkcji / finansów / sprzedaży

Profil kandydata

  • Wykształcenie Wyższe
  • Minimum 2 lata doświadczenia w zarządzaniu projektami
  • praktycznej wiedzy z zakresu zarządzania projektami, znajomości przynajmniej jednej z metodyk zarządzania projektami
  • Wiedza z zakresu Finansów i/lub Produkcji będzie dużym atutem
  • Płynna znajomości języka angielskiego - niezbędny w komunikacji z grupą
  • Bardzo dobrej znajomości programów MS Project, Excel, Power Point, Lotus
  • Umiejętność zarządzania czasem i zespołem roboczym

Oferujemy

Firma oferuje stałe zatrudnienie i bogaty zakres prowadzonych projektów. Dodatkowo, spółka liczy na możliwość awansu zatrudnionej osoby. Firma oferuje prywatną opiekę medyczną, przyjazną atmosferę pracy i komfortowe warunki zatrudnienia.

Please apply via the button on the right side of this job offer.
Poleć ofertę znajomemu

Page Personnel jest jedną z wiodących agencji doradztwa personalnego, prowadzącą projekty rekrutacyjne od poziomu entry level/graduates do poziomu starszych specjalistów i ekspertów.

Page Personnel jest częścią PageGroup - międzynarodowego lidera w dziedzinie rekrutacji specjalistycznej, posiadającego 164 biura w 34 krajach na całym świecie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zdobywanemu na rynku od 1994 r. marka Page Personnel jest rozpoznawana i ceniona w większości krajów Europy Zachodniej, w Azji, rejonie Pacyfiku oraz Ameryce Północnej i Południowej.

Dowiedz się więcej o Page Personnel