Embedded Software Developer

SMT Software Services S.A.

Wrocław, dolnośląskie

Od: SMT Software Services S.A.
Miejsce pracy: Wrocław

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Wyższe inżynierskie

Branża: Praca IT - Programowanie / Analizy

Obowiązki

  • Projektowanie i programowanie produktów oraz aplikacji zgodnie z najlepszymi praktykami, standardami i wytycznymi
  • Odpowiedzialność za zapewnienie wysokiej jakości kodu źródłowego
  • Współpraca z innymi programistami, QA i analitykami biznesowymi w międzynarodowym zespole
  • Tworzenie dokumentacji technicznej

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe informatyczne
  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w programowaniu w języku C/C++ w środowisku Linux
  • Doświadczenie w tworzeniu oprogramowania dla systemów embedded
  • Znajomość wzorców projektowych, programowania obiektowego i systemów kontroli wersji
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Dodatkowe atuty

  • Znajomość języków skryptowych - Perl, Python oraz JavaScript

Oferujemy

  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
  • Możliwość pracy z najnowszymi technologiami
  • Pracę wśród profesjonalistów
  • Pakiet socjalny