eMarketer / UX Graphic Designer

LepszaOferta.pl S.A.

31-752 Kraków., małopolskie

Od: LepszaOferta.pl S.A.
Miejsce pracy: 31-752 Kraków.

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Bez wykształcenia

Branża: Praca Grafika / Projektowanie, Praca IT - Konsulting, Praca IT - Project Management, Praca IT - Hardware / Information Systems

Szukamy osoby posiadającej kwalifikacje i praktyczne doświadczenie w tworzeniu i optymalizacji internetowych kreacji reklamowych.

Zakres obowiązków:

  • Planowanie kreacji w odniesieniu do produktu i grupy docelowej

  • Tworzenie templates oraz bannerów, landing pages, kreacji mailingowych na potrzeby internetowych kampanii reklamowych,

  • Czynny udział w pracy zespołu e-marketingu,

  • Testowanie, analiza i optymalizacja kreacji on-the-fly

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pracę na pełen etat w biurze w Krakowie / N.Huta

  • Dostęp do analiz na bazie codziennych wyników na konwersji ponad 1 mln użytkowników,
  • Biegła znajomość Adobe Photoshop

  • Znajomość technik testów A/B, narzędzi optymalizacji konwersji typu Optimizely, Adobe Test&Target, Google Analytics i podobnych

  • Kreatywność i ambicja

Mile widziane:

  • Pasja do tworzenia grafiki użykowej, technik reklamowych, metod optymalizacji konwersji, psychologii reklamy, UX

Jeśli czujesz, że ta oferta jest właśnie dla Ciebie – wyślij nam swoje CV.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.