Opis stanowiska pracy

Wymagania:

  • Ugruntowana wiedza z zakresu elektryki oraz elektrotechniki funkcjonującej na maszynach poparta odpowiednim doświadczeniem praktycznym,
  • Umiejętność diagnostyki maszyn pod kątem elektrotechnicznym, znajomość zagadnień z zakresu automatyki przemysłowej będzie dodatkowym atutem,
  • Umiejętność czytania i tworzenia dokumentacji technicznej maszyn,
  • Umiejętności manualne związane z wykonywaniem wszelkich prac elektrycznych,
  • Aktualne uprawnienia elektryczne typu „E” do 1kV, (uprawnienia typu „D” będą dodatkowym atutem),
  • Aktualne badania wysokościowe lub brak przeciwwskazań do ich wykonania,
  • Znajomość zagadnień z zakresu mechaniki, hydrauliki i pneumatyki będzie dodatkowym atutem,
  • Uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych i obsługi suwnic będą dodatkowym atutem,
  • Umiejętność pracy w grupie, wysoka dyspozycyjność, wysokie poczucie odpowiedzialności za powierzone obowiązki,

Opis stanowiska:

  • Praca w dziale utrzymania ruchu, zakład produkcyjny z branży samochodowej,
  • Elektryk zmianowy, praca w systemie 3 lub 4 brygadowym,
  • Odpowiedzialność za ciągłość pracy parku maszynowego w obrębie swoich kompetencji i zakresu obowiązków,
  • Diagnostyka, naprawa, przeglądy oraz wszelkie prace techniczne związane z urządzeniami i maszynami znajdującymi się w zakładzie produkcyjnym, zgodnie z przydzielonym zakresem obowiązków,
  • Wykonywanie nowych instalacji, podłączeń, opieka nad siecią elektroenergetyczną w zakładzie.

Doświadczenie:

  • Wykształcenie kierunkowe elektryczne w stopniu min. zawodowym, zalecane średnie techniczne w kierunku elektrotechnika lub pokrewne,
  • Minimum 3 lata pracy na identycznym stanowisku w firmie produkcji przemysłowej (praca w dziale utrzymania ruchu w branży produkcji motoryzacyjnej będzie dodatkowym atutem),
  • Udokumentowane wykształcenie i doświadczenie zawodowe

Branża:

  • Produkcja przemysłowa na potrzeby motoryzacji.

Prezentacja firmy

MCS Sp. z o.o. powstała i rozpoczęła działalność w 2009 roku.<br/... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji, Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy, Praca Inżynieria