Opis stanowiska pracy

Producent maszyn do remontu dróg marki Strassmayr z siedzibą w Wysogotowie koło Poznania zaprasza do rekrutacji na stanowisko ELEKTRYK.

Zakres zadań:

  • praca z rysunkami i planami technicznymi
  • montaż instalacji elektrycznej
  • wykonywanie schematów elektrycznych do maszyn i urządzeń.
  • przegląd i konserwacja maszyn i urządzeń w oparciu o dokumentację techniczną
  • naprawy, remonty i modernizacje maszyn i urządzeń w zakresie mechanicznym i elektrycznym
  • aktywna pomoc techniczna w optymalizacji maszyn i urządzeń

Wymagania:

  • wykształcenie średnie kierunkowe – elektryka, automatyka, elektromechanika
  • doświadczenie na w/w stanowisku
  • znajomość instrukcji stosowania przyrządów pomiarowych
  • ogólna wiedza z zakresu elektryki przemysłowej
  • gotowość do pracy zmianowej
  • uprawnienia SEP G1 – E
  • prawo jazdy kat. B,
  • dobra sprawność manualna,
  • dokładność, sumienność i rzetelność

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • praca w Wysogotowie k. Poznania

Prezentacja firmy

Producent maszyn do remontu dróg marki Strassmayr z siedzibą w Wysogo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/03/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Motoryzacja / Automotive