Opis stanowiska pracy

P.W. CENTROSTAL- WROCŁAW Spółka Akcyjna jest wiodącym dystrybutorem pełnego asortymentu wyrobów hutniczych w Polsce południowo-zachodniej.

Obsługujemy kompleksowo przedsiębiorstwa produkcyjne i inwestycje budowlane na terenie całej Polski

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracowników na stanowisko:

ELEKTRYK nr. ref : E/WRO

Oczekiwania:

  • wykształcenie średnie lub zawodowe,
  • uprawnienia do konserwacji suwnic
  • mile widziane doświadczenie zawodowe

Oferujemy:

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • atrakcyjny pakiet socjalny pakiet socjalny: bony świąteczne, ośrodek wczasowy dla pracowników , karty multisport, pożyczki mieszkaniowe, zabawy integracyjne, dofinansowanie do wypoczynku dzieci.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie pisemnych ofert - CV w ciągu 20 dni od daty ukazania się ogłoszenia.

Wybrane osoby zaprosimy na rozmowę kwalifikacyjną.

Otrzymanych ofert nie odsyłamy.

Na CV prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 Dz.U. 133 Poz. 883)".

Prezentacja firmy

P W Centrostal Wrocław SA oferuje pełny asortyment wyrobów hutniczych pr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inne