Opis stanowiska pracy

 Aktualnie dla naszego Klienta - producenta technologii napędowej - poszukujemy osoby na stanowisko:

Elektryk

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  •  Ocena stanu technicznego motoreduktorów i falowników
  • Realizacja przeglądów wg zakresu ustalonego z Klientem
  • Naprawa motoreduktorów oraz falowników zgodnie ze standardami jakościowymi producenta
  • Wyjazdy służbowe na terenie Polski w celu realizacji usługi serwisowej

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne, preferowane: elektryczne, elektrotechniczne, mechanicze, etc.
  • Minimum 1-roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia elektryczne SEP do 1kV
  • Umiejętność współpracy w Zespole
  • Praktyczna umiejętność obsługi komputera
  • Bardzo dobra organizacja pracy: dokładność, rzetelność, terminowość  odpowiedzialność za podjęte decyzje

Oferujemy:

  • Umowę o pracę oraz stabilne warunki zatrudnienia
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i poziomu trudności realizowanych zadań
  • Współpracę w Zespole Specjalistów otwartych na dzielenie się wiedzą, która umożliwia intensywny rozwój zawodowy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania_

Prezentacja firmy

Grupa ProfAs Sp. z o.o. powstała w roku 2000. Od samego początku naszej ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Energetyka, Praca Praca na produkcji, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inne