Opis stanowiska pracy

Automatik Elektrociepło od ponad 20-stu lat autoryzowany wykonawca elektrycznych systemów grzewczych: Danfoss-Devi, Stiebel Eltron, Kospel, Atlantic, Frico, Siemens. Zlecenia montażu elektrycznych instalacji grzewczych wykonujemy na terenie całego kraju w budownictwie jednorodzinnym, wielorodzinnym, sakralnym (kościoły), obiektach handlowych i usługowych.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Elektryk

miejsce zatrudnienia: Toruń

Zakres obowiązków:

  • montaż instalacji elektrycznej, okablowania, osprzętu, automatyki sterowania i kontroli temperatury wraz z montażem elektrycznych systemów grzewczych - elektryczne akumulacyjne ogrzewanie podłogowe, piece akumulacyjne, systemy przeciwoblodzeniowe w rynnach i na podjazdach, promienniki podczerwieni, elektryczne piece c.o.;
  • kompletowanie rozdzielnic zasilająco-sterujących;
  • przeprowadzanie testów systemów elektrotermicznych;
  • naprawa i serwis techniczny gwarancyjny i pogwarancyjny.

Wymagania:

  • świadectwo ukończenia szkoły elektrycznej;
  • umiejętność pracy w zgranym zespole;
  • zaangażowanie;
  • sumienność.

Zapewniamy:

  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • nowoczesne narzędzia pracy oraz pełne wyposażenie służbowe;
  • wynagrodzenie na poziomie od 2000 do 3000 zł netto po okresie próbnym (zależne od ilości zleceń);
  • stałe godziny pracy 8:00 - 16:00 od poniedziałku do piątku.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV do dnia 31 lipca 2018 r.

Prezentacja firmy

Automatik Elektrociepło od ponad 20-stu lat autoryzowany wykonawc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Energetyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna