WORK SERVICE S.A.
Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

elektryk

Miejsce pracy: Szczecinek

Obowiązki:

-Utrzymanie ciągłości pracy linii produkcyjnych, diagnostyka i usuwanie awarii (mechanicznych, elektrycznych, związanych z automatyką i pneumatyką)

-Prowadzenie okresowych przeglądów i konserwacji maszyn

-Odpowiedzialność za należyte utrzymanie stanu technicznego wszystkich maszyn i urządzeń produkcyjnych i około-produkcyjnych

-Dbałość o powierzone mienie

Wymagania:

-Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe

-Doświadczenie w obszarze utrzymania ruchu produkcyjnego

-Znajomość mechaniki przemysłowej

-Umiejętność czytania dokumentacji technicznej elektrycznej, mechanicznej, pneumatycznej

-Uprawnienia SEP do 1KV lub gotowość do ich zdobycia

-Znajomość systemów teleinformatycznych

-Weryfikacja i prowadzenie dokumentacji technicznej

-Komunikatywność, inicjatywa, nastawienie na rozwiązywanie problemów

-Dobra organizacja czasu pracy

-Gotowość do pracy w systemie zmianowym

-Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

-Pracę w firmie o wysokich standardach

-Realny rozwój zawodowy poprzez uczestniczenie w budowaniu struktur firmy w Polsce

-Stabilne zatrudnienie

-Kulturę organizacyjną sprzyjającą efektywności i rozwojowi

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk poniżej.

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.