Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Elektryk

Miejsce pracy: Świdnik

Dla jednego z naszych Klientów, firmy z branży produkcyjnej, o ustabilizowanej pozycji na rynku, poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

• Obsługa i utrzymywanie prawidłowego stanu technicznego maszyn i instalacji elektrycznych,

• Zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn i instalacji elektrycznych,

• Diagnozowanie oraz naprawa usterek z zakresu elektryki,

• Usuwanie awarii,

• Wykonywanie bieżących napraw i remontów,

Wymagania:

• Wykształcenie min. średnie zawodowe o profilu elektronika,

• Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata,

• Umiejętność czytania schematów elektrycznych,

• Znajomość zagadnień z zakresu elektryki

• Mile widziane uprawnienia SEP w zakresie eksploatacji oraz w zakresie dozoru

• Gotowość do pracy w systemie zmianowym 12-godzinnym, czterobrygadowym (również w weekendy)

Oferujemy:

• Umowę o pracę tymczasową z możliwością późniejszego zatrudnienia bezpośrednio u Klienta,

• Przyjazną atmosferę pracy,

• Atrakcyjne wynagrodzenie,

• Możliwość zdobywania doświadczenia i rozwoju w międzynarodowym środowisku

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133, poz. 883).

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.