Opis stanowiska pracy

Związku z dynamicznym rozwojem Firma Elmal pilnie poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko ELEKTRYK.
Elektryk budowlany

Miejsce pracy: Kraków- Skawina-Wadowice
Opis stanowiska:
-Montaż nowych instalacji elektrycznych lub/i naprawa istniejących na obiektach budowlanych
- Samodzielna praca z rysunkiem technicznych
- Konserwacja i naprawa instalacji,
- Kontrola poprawności działania i uruchomienie instalacji.

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe kryteria, prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych cv

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi Kandydatami,
nadesłanych aplikacji nie zwracamy.

Wymagania

Wymagamy:

-Wykształcenie kierunkowe w zawodzie elektryka: zawodowe elektryk, elektromonter / lub techniczne elektryk
-Min. 3 lata udokumentowanego świadectwami pracy doświadczenia jako elektryk budowlany
-Aktualne uprawnienia SEP
-Mile widziane prawo jazdy
-Umiejętność czytania schematów
-Umiejętność pracy w zespole
-Sumienność i zaangażowanie
-prawo jazdy

Prezentacja firmy

Zakład Usług Elektroinstalacyjnych Elmal

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
2 500PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis