ELEKTRYK-AUTOMATYK

Celiko

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Przedsiębiorstwo produkcji spożywczej w związku z rozbudową zakładu poszukuje osób solidnych, samodzielnych, kreatywnych i chcących się rozwijać na stanowisko:

ELEKTRYK – AUTOMATYK

Opis stanowiska:

  • wykonywanie rutynowych czynności serwisowych celem zapewnienia sprawności linii produkcyjnej i urządzeń elektroenergetycznych,
  • monitorowanie poprawności eksploatacji urządzeń,
  • usuwanie usterek i awarii związanych z układami elektrycznymi i sterowania
  • praca na miejscu w dziale utrzymania ruchu, na terenie Poznania.

Wymagania:

  • wykształcenie – zawodowe
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną i schematami elektrycznymi,
  • podstawowa znajomość systemów mikroprocesorowych
  • uprawnienia SEP do 1kVE;

Dodatkowym atutem będzie:

  • posiadanie Świadectwa Kwalifikacyjnego, uprawniającego do eksploatacji sieci i urządzeń gazowych,

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • szkolenia,
  • motywacyjny system wynagrodzeń,
  • umowa o pracę.

Istnieje możliwość zatrudnienia osób z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Prezentacja firmy

Firma Celiko powstała w 1982 roku i jest firmą z całkowicie polsk... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca na produkcji