Opis stanowiska pracy

Firma elektryczna z Poznania poszukuje pracownika na stanowisko Elektryk. Obsługujemy klientów indywidualnych (naprawy i montaż instalacji), oraz firmy (obsługa obiektów, naprawa maszyn i urządzeń, praca na "dużych" budowach). Wykonujemy pomiary elektryczne i przeglądy instalacji.

Oferujemy:
- stałe zatrudnienie na umowę o prace
- atrakcyjne wynagrodzenie
- elastyczne warunki pracy w dostosowane do możliwości pracowników
- możliwość rozwoju i zdobywania nowych umiejętności
- pracę w otwartym i zgranym zespole

Wymagania

Wymagania
Od kandydatów oczekujemy:
- samodzielności i odpowiedzialności
- uprawnień Elektrycznych montaż (min. do 1 kV)
- prawo jazdy kat. B
- doświadczenia w samodzielnym montażu i naprawach instalacji elektrycznych (min 2 lata)
- zaangażowania, zdolności do podejmowania wyzwań i zdobywania nowych umiejętności
- elastyczności i dyspozycyjności

Dodatkowymi atutami będzie:
- miejsce zamieszkania w Poznaniu
- zdolność organizacji pracy w zespole

Osoby spełniające wymagania zachęcamy do odwiedzenia strony naszej firmy "instalacjeelektrycznepoznan" , która przybliży zakres naszej działalności. CV ze zdjęciem prosimy przesyłać na adres e-mail.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, świadczącą kompleksowe us... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/04/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie