Opis stanowiska pracy

Duża, międzynarodowa firma produkcyjna zlokalizowana w Orzeszu, światowy lider w produkcji konstrukcji stalowych dla przemysłu morskiego, zatrudni osobę na stanowisko:

ELEKTRYK UTRZYMANIA RUCHU

OBOWIĄZKI:
• obsługa i utrzymywanie prawidłowego stanu technicznego maszyn,
• zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn,
• diagnozowanie oraz naprawa usterek z zakresu elektryki, mechaniki

Wymagania

WYMAGANIA:
• wykształcenie min. zawodowe o profilu elektryka, lub elektro-mechanika,
• doświadczenie na podobnym stanowisku min 2 lata
• mile widziane doświadczenie przy naprawach spawarek, maszyn obróbczych, suwnic, pras hydraulicznych
• umiejętność czytania schematów elektrycznych
• obowiązkowe ważne uprawnienia SEP do 1kV
• umiejętność pracy w zespole,
• gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym
OFERUJEMY:
• atrakcyjne wynagrodzenie
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• możliwość uczestnictwa w zaawansowanych projektach

Prezentacja firmy

NT Industry Sp. z o.o.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Energetyka