OTTO Work Force OTTO Work Force

Elektryk

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Olesno

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży Agencji Pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą.

Obecnie dla naszego Klienta będącego międzynarodowym liderem w zakresie produkcji armatury łazienkowej, poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku:

Elektryk

Region: Opolskie

Nr. Ref. SM/EL/01 /2017

Opis stanowiska

• Zapewnienie bezawaryjnej pracy maszyn poprzez terminowe wykonywanie

przeglądów prewencyjnych,

• Dążenie do poprawy stanu technicznego maszyn poprzez wprowadzanie

usprawnień i modernizacji,

• Zapewnienie optymalnych zapasów części zamiennych dla maszyn i urządzeń

w swoich obszarach odpowiedzialności,

• Dbanie o odpowiedni stan dokumentacji technicznej

• Realizacja celów wydziałowych

Oferujemy

• Umowę o pracę

• Atrakcyjne warunki finansowe

• Pracę w pełnym wymiarze godzin

• Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w renomowanej

międzynarodowej firmie

• Miłą atmosferę pracy

Wymagania

• Wykształcenie kierunkowe zawodowe lub techniczne

• Uprawnienia SEP

• Odpowiedzialność, zaangażowanie

Mile widziane

• Uprawnienia do obsługi wózka \widłowego

• Obsługa podestów ruchomych przejezdnych,

 Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: mailowy wpisując w tytule wiadomości numer referencyjny -. SM/EL/01/2017

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.