Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy CPC Consulting Group Sp. z o.o. Sp. Komandytowa nr w rejestrze 8148 dla swojego Klienta poszukuje Kandydatów na stanowisko:

                                                      - Elektryk -

Miejsce pracy: Niemcy/okolice Koln, Bonn

Zakres prac:

Firma zajmuje się produkcją oraz konserwacją wysokiej klasy kontenerów mieszkalnych.

Prace elektryka polegać będą przede wszystkim na czynnościach instalatorskich, monterskich, wyszukiwaniu błędów oraz ich naprawie.

Wykonywane będą także prace konserwatorskie oraz porządkowe.

Oferujemy:

- wyjazd na podstawie transgranicznego delegowania

- stawka godzinowa 12,50 euro brutto

- płatny urlop wypoczynkowy

- pomoc w znalezieniu zakwaterowania

- support przed wyjazdem oraz w czasie pobytu za granicą

Wymagania

- wykształcenie kierunkowe

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi Kandydatami.

Do zgłoszenia proszę dołączyć informację o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Prezentacja firmy

CPC Consulting Group Sp. z o.o. Sp. komandytowa (Agencja Pracy nr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis