Opis stanowiska pracy

Poszukujemy dla naszego Klienta na terenie południowych Niemiec (okolice Ulm) kandydatów na stanowiska:
Elektryk

Zakres obowiązków:
Do Pana obowiązków należeć będzie jedno z n/w zadań
- układanie instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych
- okablowywanie hal przemysłowych
- okablowywanie maszyn produkcyjnych

Oferujemy:
- wynagrodzenie wg stawki 10,61€/godz brutto plus 75€ netto diety tygodniowo plus opłacone mieszkanie
- możliwość pracy w nadgodzinach
- zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez pracodawcę
- umowę na czas nieokreślony zgodnie z przepisami niemieckimi

Wymagania

Wymagane:
- ! WAŻNE ! znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
- doświadczenie na podobnym stanowisku (min. 2-3 lata)
- aktualne uprawnienia elektryczne (SEP lub równoważne)

- wykształcenie min. zawodowe kierunek :elektryk/elektroinstalator
- umiejętność w czytaniu rysunku technicznego
- motywacja, zaangażowanie oraz dyspozycyjność

Mile widziane:
- posiadanie samochodu osobowego do dyspozycji

Uwaga:
Warunkiem koniecznym do rozpatrzenia kandydatury i podjęcia pracy jest przesłanie CV w języku niemieckim ze zdjęciem !!!

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą zajmującą się rekrutacją polskich pracowników do p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/05/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
10 000PLN - 11 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria, Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis