Opis stanowiska pracy

Elteco Poland jest jednym z oddziałów handlowo-technicznych Spółki Akcyjnej Elteco – słowackiego producenta urządzeń bezprzerwowego zasilania z własnym ośrodkiem badawczo-rozwojowym. Dzięki szerokiemu zakresowi produkcji i asortymentu wytwarzanych urządzeń możliwa jest dostawa i montaż kompletnego systemu zasilającego ze sterowaniem i monitoringiem wszelkich bieżących parametrów.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Elektryk

Miejsce pracy: Kraków

Region: małopolskie

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie wykonywać prace związane z kompleksową obsługą urządzeń prądotwórczych.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne (elektrotechnika, elektryka),
  • znajomość zagadnień w branży energetycznej,
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość obsługi komputera,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną.

Mile widziane:

  • uprawnienia SEP do 1 kV,
  • samodzielność,
  • komunikatywność.

Oferujemy:

  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • atrakcyjny pakiet świadczeń opieki medycznej,
  • możliwość zdobywania doświadczenia.

Wymagania

Ilość wakatów: 2

Oferty zawierające list motywacyjny oraz CV wraz z aktualnym zdjęciem oraz nazwą stanowiska, o które się Państwo ubiegają prosimy przesłać klikając:

Prezentacja firmy

ELTECO Sp. z o.o. działa na rynku zasilania rezerwowego i energet... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca na produkcji