Opis stanowiska pracy

Zatrudnimy elektryka, mile widziane uprawnienia SEP.

Firma PHU EREKO zajmuje się wykonywaniem instalacji elektrycznych, tzw. "inteligentnych budynków", teletechnicznych, AV, systemów CCTV,
SSWiN.
Praca głównie w okolicach Krakowa ale również na delegacji. Praca od zaraz.

Szukamy osób:

• Doświadczenie na podobnym stanowisku
• Praktyczna znajomość zagadnień elektrycznych
• Umiejętność diagnozowania przyczyn usterek, zmysł techniczny
• Samodzielność
• Odpowiedzialność i umiejętność organizacji pracy.
• Dyspozycyjność
• Dodatkowym atutem będzie znajomość np. konkretnych systemów np knx, fibaro, satel, dsc itp.
• Wymagane prawo jazdy kat. B

Bardzo proszę o przesyłanie CV tylko na adres mailowy praca(malpa)ereko.pl

Zastrzegamy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

www.ereko.pl

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie