Human & Hunter Sp. z o.o.

Elektryk

Miejsce pracy: Gent, Belgia

Firma Human & Hunter posiadająca certyfikat o numerze rejestru 6664, zajmuje się rekrutacją i selekcją pracowników oraz doradztwem personalnym.
Dla naszego klienta poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

ELEKTRYK

EL/JP/K

Loekern, Belgia

Opis stanowiska pracy:

  • praca w stoczni
  • praca związana z naprawą instalacji przemysłowej oraz maszyn
  • w zakres obowiązków wchodzi również kładzenie kabli
  • umiejętność pracy w elastycznych godzinach (poniedziałek – piątek: 8:00 – 17:00)

Wymagania:

  • wykształcenie w kierunku elektryka lub elektromechanika
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego – wcześniejsza weryfikacja
  • doświadczenie w pracy elektryka
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokościach
  • certyfikat VCA
  • znajomość elektryki maszyn
  • umiejętność diagnostyki oraz rozwiązywania problemów
  • mile widziane prawo jazdy kat. B
  • mile widziana możliwość dojazdu własnym samochodem

Oferujemy:

  • wysokie wynagrodzenie
  • zakwaterowanie
  • opiekę koordynatora na miejscu pracy
  • ubezpieczenie
  • możliwość zdobycia doświadczenia na rynku europejskim
  • możliwość dłuższej współpracy
  • pół roczny kontrakt z możliwością przedłużenia współpracy

Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o złożenie CV oraz aktualnych certyfikatów.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.