Human & Hunter Sp. z o.o.

Elektryk

Miejsce pracy: Frankfurt nad Menem, Hannover, Jezioro Bodeńskie

Firma Human & Hunter posiadająca certyfikat o numerze rejestru 6664, zajmuje się rekrutacją i selekcją pracowników oraz doradztwem personalnym.
Dla naszego klienta poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

ELEKTRYK

EN/JP/K

Frankfurt, Jezioro Bodeńskie, Hannover, Niemcy

Opis stanowiska pracy:

  • Praca w firmie zajmującej się montażem instalacji elektrycznych
  • Praca dla elektryków oraz pomocników elektryka
  • Zakres obowiązków: montaż instalacji elektrycznej na terenach budowlanych (domy, mieszkania, budynki przemysłowe)
  • Praca do podjęcia od zaraz

Wymagania:

  • Możliwość rozpoczęcia pracy „od zaraz”
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego – wcześniejsza weryfikacja
  • Doświadczenie w pracy
  • Prawo jazdy kat. B oraz możliwość dojazdu własnym samochodem

Oferujemy:

  • Wysokie wynagrodzenie
  • Zakwaterowanie
  • Ubezpieczenie
  • Możliwość szybkiego podjęcia pracy
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy za granicą
  • Elastyczna forma wynagrodzenia

Kandydatów spełniających opisane wymagania prosimy o przesłanie CV w języku niemieckim ze zdjęciem oraz aktualnych certyfikatów.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.