Opis stanowiska pracy

Education Lounge Polska Sp. z.o.o. działająca na rynku polskim i zagranicznym jako instytut szkoleniowy i firma rekrutacyjna, poszukuje kandydatów dla swojego klienta doradztwa personalnego w Rellingen/Hamburg (zatrudnienie na terenie całych Niemiec) , na umowę o prace zgodną z niemieckim kodeksem pracy.

W dniach 1-2 kwietnia w centrum Warszawy, odbędzie się giełda pracy z Niemieckim pracodawcą. Aby zgłosić chęć udziału prosimy założyć aplikację po przez poniższy guzik "Aplikuj"

Po 1 kwietnia również zapraszamy do składania aplikacji, gdyż w przypadku dużej ilości zgłoszeń będzie ustalony dodatkowy termin rekrutacji.

Do zadań pracownika należeć będzie :

  • montaż instalacji elektrycznych w budwnictwie komercyjnym,
  • mieszkaniowym
  • przemyśle.
  • Praca na stałe w lokalizacjach na terenie całych Niemiec.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • elastyczne warunki pracy dostosowane do możliwości pracowników
  • pensja podstawowa ustawowa stawka 10,61€/godz
  • możliwe nadgodziny
  • umowę o pracę na czas nieokreślony według niemieckiego kodeksu pracy wraz z socjalem
  • pomoc w relokacji

Wymagania

  • !WAŻNE! znajomośc języka niemieckiego minimum na poziomie podstawowym,
  • wykształcenie minimum zawodowe kierunkowe z doświadczeniem w zawodzie, mile widziane średnie kierunkowe
  • doświadczenie w usuwaniu bieżących awarii maszyn i urządzeń elektrycznych oraz przyczyn ich powstawania
  • uprawnienia SEP min do 1 kV
  • znajomość nowoczesnych układów w sterowania maszyn itp.
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Education Lounge GmbH i Education Lounge Polska Sp. z.o.o. już od 15 lat... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/05/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
50
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
7 600PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
ustalne indywidualne od 59 euro
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji, Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy