Opis stanowiska pracy

Firma Ezet Sp. z o.o. jako lider na lokalnym rynku w dziedzinie wykonywania sieci strukturalnych, instalacji teleinformatycznych oraz elektrycznych poszukuje pracowników na stanowisko:

Elektryk

Zakres obowiązków:

- podłączanie i budowa szaf sterowniczych,
- montaż szaf według rysunku technicznego,
- kontrola jakości wykonanych instalacji,
- ocena stanu technicznego urządzeń
- sporządzanie dokumentacji warsztatowej.
- montaż, instalacja i naprawy instalacji elektrycznych,
- przegląd, naprawa i konserwacja maszyn oraz urządzeń,
- trzymanie się ustaleń dokumentacji technicznej,
- konserwacja instalacji oraz wszystkich urządzeń elektrycznych

Oferujemy:

-pracę w dynamicznym, międzynarodowym środowisku,
-pracę na miejscu (bez delegacji)
-atrakcyjny pakiet wynagrodzeń (podstawa + premia od wykonanych napraw),
-niezbędne narzędzia pracy,
-przyjazną atmosferę w młodym i zgranym zespole.

Wymagania

Wymagania:

- wykształcenie kierunkowe (elektryk, elektromonter, elektromechanik, elektrotechnik lub elektronik)
- doświadczenie w pracy w zawodzie
- dobra organizacja pracy i skupienie
- ważne uprawnienia
- mile widziane prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Firma Ezet Sp. z o.o. od początku działalności jest skierowana na... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie