ELEKTRYK z językiem obcym - Belgia

RGS Sp. z o.o.

JELENIA GÓRA, 58-500, zagranica

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy wykwalifikowanego i odpowiedzialnego elektryka. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę instalacji elektrycznych w fabryce produkującej elementy prefabrykatów betonowych. Praca za granicą.

Wymagania

- wykształcenie kierunkowe,

- udokumentowane doświadczenie jako elektryk,

- umiejętność wykonania pełnej instalacji elektrycznej,

- umiejętność czytania schematów – warunek podjęcia współpracy,

- umiejętność pracy w grupie, motywacja do pracy,

- ważne uprawnienia SEP,

- prawo jazdy kategorii B,

- znajomość (w stopniu komunikatywnym) jednego z poniższych języków:

• angielski,

• niemiecki ,

• niderlandzki (holenderski),

- dyspozycyjność do wyjazdu do Belgii.

Oferujemy:

- Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

- Możliwość zdobycia bogatego doświadczenia międzynarodowego

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tyko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Prezentacja firmy

FIRMA ZAJMUJE SIĘ:<br/>- OBSŁUGĄ FINANSOWO-KSIĘGOWĄ FIRM<br/>- OB... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie