Elektryk z j. niemieckim- świetna pensja+dieta i zakwaterowanie

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH

Fulda, Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • montaż oraz naprawa instalacji elektrycznych,
  • projektowanie sieci elektrycznych,
  • praca zgodnie z wytycznymi zawartymi w dokumentacji technicznej,
  • konserwacja i naprawa urządzeń, kabli,
  • ocena stanu technicznego instalacji elektrycznych.

Wymagania:

  • doświadczenie w zawodzie elektryka,
  • dobra organizacja pracy oraz dokładności,
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (warunek konieczny),
  • ważne uprawnienia SEP.

Oferujemy:

  1. Stałą niemiecką umowę o prace na czas nieokreślony.
  2. Mieszkanie w dogodnej lokalizacji oraz pokrycie 60 % kosztów wynajmu.
  3. Ubezpieczenie socjalne oraz zdrowotne.
  4. Płatne urlopy i premie świąteczne.
  5. Możliwość otrzymania zaliczki już po pierwszym przepracowanym tygodniu.
  6. Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie.
  7. Pomoc w zaaklimatyzowaniu się w nowym miejscu pracy oraz gwarancję zakwaterowania.
  8. Bezpłatne ubranie ochronne i robocze.
  9. Kompletna pomoc w załatwieniu spraw urzędowych (zameldowaniu, uzyskaniu korzystnej klasy podatkowej, kindergeldu).
  10. Łatwy dojazd do miejsca pracy oraz pomoc przy organizacji wyjazdu do Niemiec.
  11. Pracę w stabilnej firmie o europejskim zasięgu.

... oraz wiele więcej.

Prezentacja firmy

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH to niemiecki pracodawca specjalizujący s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
Na Stale
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
2 300PLN - 2 800PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Dieta, oplacone mieszkanie
Branża / kategoria:
Praca Energetyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Inne