Elektryk wysokich napięć (powyżej 60 kV) bez j. ang. - Norwegia

Adecco Poland Sp. z o.o.

cała Norwegia, zagranica

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: cała Norwegia

Aktualnie poszukujemy dla naszego norweskiego klienta kandydatów na stanowisko:

Nr ref.: EL.WN/NOR/03_13

Miejsce pracy: Norwegia

Opis stanowiska:

Praca będzie obejmować montaż nowych linii  wysokiego napięcia (>60 kV) na terenie całej Norwegii:

·         Prace naziemne, m.in. ustawanie stalowych słupów kratowych

·         Skręcanie  stalowych słupów kratowych

·         Łączenie, wieszanie kabli na słupach

Wymagamy:

·         Wykształcenie średnie lub zawodowe jako elektryk, elektromechanik lub energetyk

·         Minimum 3 lata udokumentowanego świadectwami pracy doświadczenia  jako elektryk wysokich napięć

·         Udokumentowane doświadczenie w pracy przy liniach napowietrznych (110 kV, 400 kV)

·         Praktyczne doświadczenie w pracach naziemnych związanych z posadowieniem słupów

·         Aktualne uprawnienia SEP powyżej 1 kV (do 110 kV lub bez ograniczeń)

·         Mile widzialne uprawnienia do pracy na wysokościach

·         Dobra kondycja fizyczna i zdolność do pracy w ciężkich warunkach atmosferycznych

·         Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

·         Dyspozycyjność do udziału w 3 miesięcznym kursie j. norweskiego, kurs opłacony w całości przez Adecco

·         Pozytywne referencje od byłych pracodawców

Oferujemy:

Przed wyjazdem w Polsce:

·         W trakcie procesu rekrutacji zapewniamy pomoc konsultanta Adecco w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych wymaganych na spotkaniu

·         Szczegółową prezentację warunków zatrudnienia, prowadzoną przez przedstawiciela z Norwegii, podczas finalnego spotkania rekrutacyjnego

·         Pomagamy w załatwieniu wszelkich formalności związanych z rozpoczęciem pracy w Norwegii.

·         Bezpłatny kurs języka norweskiego oraz specjalistyczny dla elektryków, który odbywa się na południu Polski. W trakcie kursu zapewnione jest bezpłatne wyżywienie i zakwaterowanie.

W Norwegii:

·         Legalne zatrudnienie na czas nieokreślony w oparciu o umowę o prace zgodną z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy

·         Atrakcyjne wynagrodzenie zgodne z norweskimi standardami + dodatki, dieta. Stawka podstawowa od 180,00 NOK brutto / h + dodatki.

·         Praca w rotacji

·         Możliwość długoterminowej współpracy

·         Ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków w miejscu pracy

·         Gwarantowana pomoc w znalezieniu zakwaterowania w Norwegii

·         Możliwość skorzystania z programu Adecco Fordel oferującego m.in. pakiety rabatowe, dofinansowanie szkoleń lub zajęć poza godzinami pracy (np. zajęcia sportowe, sprzęt sportowy).

·       W wyniku zatrudnia w oparciu o norweską umowę pracy pracownikom przysługują inne świadczenia jak np.: pełne ubezpieczenie zdrowotne, odprowadzanie składek emerytalnych itp.

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji są proszone o przesłane CV wraz z podaniem numeru referencyjnego na adres e-mail biura Adecco w Kielcach.

TERMIN PRZESYŁANIA APLIKACJI: MARZEC 2013

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.