Elektryk wysokich napięć / elektryk kolejowy (k/m)

CBS Butler Deutschland GmbH

Chemnitz, zagranica

Opis stanowiska pracy

- montaż, konserwacja, przebudowa, modernizacja itp. elektrycznych sieci kolejowych
- praca na stacjach elektroenergetycznych
- kontrola okablowania, usuwanie awarii, praca z napięciem do 30 kV
- wykonywanie kompleksowych przyłączy elektrycznych , napięcie do 110 kV
- izolacja szyn zbiorczych

Wymagania

- wykształcenie kierunkowe - elektryk/ elektroenergetyk
- uprawnienia SEP D/E do 110 kV (mile widziane do 380 kV)
- doświadczenie w pracy z dokumentacją techniczną i schematami elektrycznymi
- doświadczenie w montażu szyn zbiorczych
- mile widziane doświadczenie w pracy przy elektrycznych instalacjach kolejowych
- znajomość języka niemieckiego przynajmniej w stopniu KOMUNIKATYWNYM- warunek konieczny!!!

Prezentacja firmy

Wierzymy w Twój potencjał!<br/>W karierze zawodowej każdego człow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
8
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis