Elektryk w instalacjach automatyki budynkowej

FD Tech

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Zakres prac:
Wykonywanie okablowania instalacji elektrycznych i teletechnicznych w budynkach mieszkalnych na podstawie dokumentacji.
Montaż szaf elektrycznych na podstawie dokumentacji.

Oferujemy:
Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.
Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego.
Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności.

Wymagania

Czytanie schematów elektrycznych.
Aktualne uprawnienia SEP do 1kV (eksploatacja).
Estetyka i dokładność przy pracach związanych z montażem szaf elektrycznych i montażem urządzeń w budynkach.
Wykształcenie średnie techniczne.
Dobra organizacja pracy.
Chęć do nauki.
Samodzielność.
Zaangażowanie.

Dobrze widziana znajomość systemu KNX od strony elektryczej

Prezentacja firmy

Firma FDtech Inteligentne budynki zajmuje się projektowaniem, programowa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie