Elektryk utrzymania ruchu

Progresso Sp. z o.o.

Oleśnica, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Progresso dla swojego Klienta, renomowanej firmy produkcyjnej z kapitałem zagranicznym, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Oleśnica

Obowiązki:
• Bieżąca naprawa maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych,
• Przeglądy i konserwacje maszyn i narzędzi,
• Usuwanie usterek,
• Wdrażanie oraz rozruch nowych maszyn,
• Prowadzenie dokumentacji technicznej.

Wymagania

• Doświadczenie w pracy na stanowisku Elektryka w dziale utrzymania ruchu,
• Wykształcenie min. średnie - elektryczne,
• Znajomość maszyn wtryskowych oraz wytłaczarek,
• Aktualne uprawnienia SEP,
• Sumienność, samodzielność, elastyczność,
• Umiejętność pracy w zespole,
• Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym (3 zmiany pon-pt.)

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie,
• Umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,
• Możliwość rozwoju zawodowego.

Prezentacja firmy

Progresso jest agencją pośrednictwa pracy specjalizującą się w poszukiwa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis